HOŞGELDİNİZ...

KURUMSAL

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Stein grubu olarak misyonumuz, müşterilerimizin kendilerini ve firmalarını güvenle emanet edeceği ve hizmet verdiğimiz uzmanlık alanlarında tercih edilen bir firma olmaktır.

Sağlığı koruma ve güven bilinciyle, her biri kendi branşında uzman kişilerin yer aldığı ekiplerce yürütülen, tüm müşteri ve firma çalışanlarının memnuniyetini temel alan, uluslararası düzeyde referans olan bir firma olmaktır.

Stein grubu olarak misyonumuz, müşterilerimizin kendilerini ve firmalarını güvenle emanet edeceği ve hizmet verdiğimiz uzmanlık alanlarında tercih edilen bir firma olmaktır.

Hedefler

 

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmakta olan firmamız sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. İdeallerimiz, istikrarımız, yatırımlarımız ve profesyonel fikirlerimizle yeniliklere açığız. Araştırma ve geliştirmeye önem veren, sektöre kazandırdığımız yeni ürünlerle verimliliği arttırarak, az zamanda kaliteli ve çok iş yapmayı amaçlıyoruz. İş süreçlerinde müşterilerimizle ortak çalışıp, pratik çözümler üretip, bu kriterlerle ülkemizde lider olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Amacımız, bizi tercih eden müşteri sayımızı arttırmak, çalışan memnuniyetini geliştirmek, tüm sektörlerde içinde uzman üyelerin yer aldığı ekipler oluşturmaktır.

 

Değerler

 

Güven, disiplin, özveri, güleryüz, işi sahiplenme, hoşgörü sorumluluk, empati, takım çalışması, insana saygı, kalite ve sürekli gelişim sağlamaktır.

 

Kalite Politikamız

 

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda, uluslararası standartlarda hizmet veren, sürekli yenilik için çalışan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sürekli öğrenmeye açık, güvenilir ürünleri ile hizmet sunan bir kuruluş olmaktır.

BİZE ULAŞIN:

İstanbul Outlet Park AVM Kat:3 No: 61/69 Büyükçekmece/İstanbul

0212 807 00 20

info@stein.com.tr