Kurumsal

Vizyonumuz

Misyonumuz

STEİN, Endüstriyel Kimya Teknolojileri (Kimya, Madeni Yağ, Bantlar, Yapıştırıcı Teknolojileri) alanlarında, hammadde ithalatı, üretim, ar-ge ile üretim sektöründe yenilikleri ve teknolojileriyle faaliyet gösteren şirketler grubu.

Alanında eşsiz bir yelpazede teknolojiler sunarak, sağlığı koruma ve güven bilinciyle, her biri kendi branşında uzman kişilerin yer aldığı ekiplerce, tüm müşteri ve firma çalışanlarının memnuniyetini temel alan, uluslararası düzeyde referans bir şirket olmak. Yeniliklerimiz, markamız ve teknolojilerimiz ile tüm endüstrilerde lider olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık ve çevreye duyarlı, müşterilerimizin kendilerini ve firmalarını güvenle emanet edeceği, kategorilerimizde lider, güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet sunmak, beklentilerini karşılamak.

 

HEDEFLER

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmakta olan STEIN, sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır. İdeallerimiz, istikrarımız, yatırımlarımız ve profesyonel fikirlerimizle yeniliklere açığız. Araştırma ve geliştirmeye önem vererek, sektöre kazandırdığımız yeni ürünlerle verimliliği arttırarak, az zamanda kaliteli ve çok iş yapmayı ve yaptırmayı amaçlıyoruz.
İş süreçlerinde müşterilerimizle ortak çalışıp, pratik çözümler üretip, bu kriterlerle lider olmak, bizi tercih eden müşteri sayımızı arttırmak, çalışan memnuniyetini geliştirmek hedefindeyiz.

DEĞERLER

Güven, disiplin, özveri, hoşgörü, sorumluluk, empati, takım çalışması, insana saygı üstüne inşa edilen değerlerimiz, tüm çalışmalarımızda karar ve davranışlarımızda bize rehberlik etmektedir. Çeşitlik içeren bir işgücüne sahip olmamız, gelecekteki başarılarımız açısından oldukça önem taşımaktadır. Uzman üyelerin yer aldığı ekipler, kategorilerimizde sürekli gelişim sağlayarak, iş yaptığımız topluluklar için sürdürülebilir kaliteli değerler oluşturmamızı sağlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda; uluslararası standartlarda hizmet veren, sürekli yenilik için çalışan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sürekli öğrenmeye açık, güvenilir ürünleri ile hizmet sunan bir kuruluş olmak.

İLKELERİMİZ

Tüketicinin ilk tercihi olmak için değil, ilk tercihi olarak kalmak için çalışırız. Gücümüzü inandığımız değerlerden alarak; geçmişe saygı ile, geleceğe ise umutla bakarız.
İlkelerimizden asla vazgeçmeyiz.

Main Menu

Bize Yazın.
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?